Autofólie

Autofólie, niekomu skôr známe ako polepy na auto, môžu byť výhodnou investíciou pre toho, kto chce svojmu automobilu zmeniť dizajn. To je totiž ich základná funkcia a hlavný dôvod, prečo boli vyvinuté. Na počiatku ich využívali hlavne majitelia áut, ktorí chceli vzhľad svojho vozidla ozvláštniť, dať mu istú jedinečnosť. Rôzne typy, farby a vzory autofólií využívali na to, aby svojmu autu dodali športovejší výzor, zmenili jeho farbu a podobne.

 

Nové typy fólií

Odvtedy však vývoj pokročil a fólie na auto už majú aj iné zaujímavé funkcie. Nové technológie a materiály priniesli so sebou aj nové typy autofólií. Najčastejšie sa dajú rozdeliť podľa povrchovej úpravy na matné a lesklé, či podľa materiálu na metalické, keramické a hybridné. K zmene dizajnu auta pribudla aj funkcia ochrany farby, laku aj samotnej karosérie vozidla. Okrem toho pribudli aj mnohé iné benefity autofólií, ako je ochrana pred prehriatím interiéru a ďalšie. Autofólie tak už dávno nie sú iba okennými fóliami. V AB spoločnosti Autofólie Bratislava to vieme, pretože naša práca je aj našou vášňou.

Unikátna technológia autofólií CarWrap umožňuje pomerne jednoducho a lacno zmeniť kompletne dizajn vášho auta. Z ponuky našej spoločnosti sme ju preto určite nemohli vynechať. Tento typ autofólií má mnoho unikátnych vlastností, preto sme mu venovali celú stránku.

 

Výber a montáž fólií

Pre laikov môže byť niekedy problém vybrať si ten správny typ autofólie pre svojho miláčika. Aj na to sme však mysleli, preto vám radi pomôžeme a poradíme, aby ste mohli porovnať výhody každého typu fólie na auto. Výber autofólie bude potom pre vás oveľa jednoduchší.
Potom, čo ste si vybrali z našej ponuky, môžete si objednať aj montáž autofólie, ktorú vykonávame podľa vašej potreby buď v našich priestoroch, alebo aj priamo u vás doma. Na to je však potrebné dohodnúť sa vopred na termíne.

 

Ešte niečo navyše

Okrem našej špecializácie na montáž autofólií sme našu ponuku služieb obohatili aj o montáž autopoťahov výberovej kvality značky Individual, ktorá už takmer tridsať rokov udáva trendy v oblasti vývoja autopoťahov. To, že si nás producent autopoťahov takej kvality vybral do svojej montážnej siete je dôkazom, že spĺňame vysoké kritériá, ktoré značka Individual na montáž má.

 

K tomu všetkému ešte ponúkame aj možnosť pre kohokoľvek objednať sa na niektorý z termínov školenia, na ktorom vás naučíme základy montáže autofólií, alebo rôzne nové zručnosti montáže autofólií v prípade skúsenejších montérov.

Neváhajte nás preto kontaktovať ak máte akékoľvek otázky o autofóliách, ich výhodách a využití, aj mnohé iné, na ktoré ste zatiaľ nenašli odpoveď. U nás v spoločnosti AB Autofólie Bratislava je na prvom mieste spokojnosť zákazníka, pretože vieme, že bez tej nemôžeme dlhodobo napredovať a neustále sa zlepšovať. Svedčí o tom aj množstvo spokojných zákazníkov, ktorí doteraz využili naše služby.

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

Pre vaše auto zabezpečíme všetko potrebné: namontujeme kvalitné Autofólie, aplikujeme Carwrap, zabezpečíme Ochranu laku a karosérie a dodáme luxusné Autopoťahy. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zas poskytnú naše Okenné fólie.  Ak vás naša ponuka zaujala, pozrite si naše Referencie a Cenník.