AUTOFÓLIE

Autofólia je vynikujáci autodoplnok s množstvom pozitív, kvôli ktorým sa investícia do nich oplatí. Autofólia môže byť spojením efektivity a príťažlivosti.

Aplikujú sa za rôznym účelom, podľa potrieb a požiadaviek používateľa, ktoré môžu byť naozaj rôznorodé. Skrášlenie vzhľadu auta, odraz slnečného tepla, ochrana pred UV žiarením, zabránenie slnečného oslnenia, zvýšenie bezpečnosti proti zraneniu pri nehode alebo zabránenie viditeľnosti do interiéru čo odrádza potencionálnych zlodejov. Autofólie vyššej kvality poskytujú všetky z uvedených výhod. Lacnejšie typy len čiastkovo poskytujú z niektorých výhod alebo len na krátky čas. Výber správneho typu autofólií nie je náročný proces a určite stojí za vynaložený čas a úsilie.

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Prečo vybaviť automobil autofóliami

  • Dodávajú jedinečný vzhľad – ponúkame širokú škálu autofólií, ktoré sú vhodné pre všetky typy osobných aj nákladných vozidiel. Vybrať si môžete z rôznych
  • Znižujú zdravotné riziká – výrazne zabraňujú prehrievaniu posádky. Dôležité najme pri deťoch v detských sedačkách. Je známe, že vystavovanie sa slnečnému UV žiareniu predstavuje hrozbu pre zdravie očí a pokožky. Autofólie zaisťujú účinnú „slnečnú clonu“ chrániacu pred škodlivými vplyvmi slnka.
  • Znižujú teplotu – súčasné autofólie v porovnaní s neošetrenými automobilovými sklami dokážu odraziť až 63% slnečnej energie. Chladnejší interiér je nielen príjemnejší, navyše nie je nutné tak často používať klimatizáciu, čím sa zvýši jej životnosť a tiež dôjde k úspore paliva. Okrem toho vedie zníženie teploty tiež k úspore paliva, pretože majitelia automobilov môžu obmedziť používanie klimatizácie.
  • Zamedzujú blednutie – autofólie blokujú najmenej 99% škodlivých lúčov UV žiarenia a tiež značne znižujú teplotu vo vnútri vozidla. Obmedzením týchto dvoch hlavných faktorov podieľajúcich sa na blednutiu predĺžite životnosť vybaveniu interiéru vozidla, napríklad sedadiel, kobercov, dreveného obloženia alebo palubnej dosky.
  • Znižuje oslnenie – oslnenie pri riadení vozidla nie je len rušivé, ale tiež nebezpečné. Autofólie spoľahlivo obmedzujú množstvo oslňujúceho svetla prenikajúceho oknom automobilu. Zlepší tak viditeľnosť a bezpečnosť a tiež uľaví vašim očiam.
  • Poskytujú vyššie bezpečie a kvalitnejšiu ochranu – silnejšie autofólie zaisťujú vyššiu úroveň ochrany pre prípad nehody. Pouliční zlodeji navyše neuvidia dovnútra vozidla, a tak budú aj vaše veci lepšie chránené.
  • Stupňov tónovania – od prakticky neviditeľných autofólií až po tmavšie farby.
  • Rýchlo a ľahko – profesionálna montáž je jednoduchá a netrvá dlho. Priemerný čas aplikácie je 2 hodiny.