Autofólia je vynikujáci autodoplnok

s množstvom pozitív, kvôli ktorým sa investícia do nich oplatí. Ochrana okien tak môže byť spojením efektivity a príťažlivosti.

Fólie na okná sa aplikujú za rôznym účelom, podľa potrieb a požiadaviek používateľa, ktoré môžu byť naozaj rôznorodé. Skrášlenie vzhľadu auta, odraz slnečného tepla, ochrana pred UV žiarením, zabránenie slnečného oslnenia, zvýšenie bezpečnosti proti zraneniu pri nehode alebo zabránenie viditeľnosti do interiéru odrádzajúce potencionálnych zlodejov. To sú len niektoré z dôvodov, prečo sa takáto ochrana okien vyplatí. Autofólie vyššej kvality poskytujú všetky z uvedených výhod. Lacnejšie typy len čiastkovo poskytujú z niektorých výhod, alebo len na krátky čas.

 

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Prečo vybaviť automobil autofóliami

  • Dodávajú jedinečný vzhľad – ponúkame širokú škálu autofólií, ktoré sú vhodné pre všetky typy osobných aj nákladných vozidiel. Vybrať si môžete z rôznych typov, pričom každý má svoje výhody a unikátne vlastnosti.
  • Znižujú zdravotné riziká – výrazne zabraňujú prehrievaniu posádky. Dôležité je to najme pri deťoch v detských sedačkách. Je známe, že vystavovanie sa slnečnému UV žiareniu predstavuje hrozbu pre zdravie očí a pokožky. Fólie na okná svojou unikátnosťou zaisťujú účinnú „slnečnú clonu“ chrániacu pred škodlivými vplyvmi slnka.
  • Znižujú teplotu – súčasné autofólie v porovnaní s neošetrenými automobilovými sklami dokážu odraziť až 63% slnečnej energie. Chladnejší interiér je nielen príjemnejší, ale navyše nie je nutné tak často používať klimatizáciu, čím sa zvýši jej životnosť a tiež dôjde k úspore paliva.
  • Zamedzujú blednutie – kvalitné autofólie blokujú najmenej 99% škodlivých lúčov UV žiarenia a tiež značne znižujú teplotu vo vnútri vozidla. Obmedzením týchto dvoch hlavných faktorov, podieľajúcich sa na blednutí, predĺžite životnosť vybaveniu interiéru vozidla. Ochrana okien tak zároveň funguje aj ako ochrana sedadiel, kobercov, dreveného obloženia alebo palubnej dosky.
  • Znižuje oslnenie – prílišné oslnenie pri riadení vozidla nie je len rušivé, ale tiež nebezpečné. Mnohokrát je dokonca príčinou kolízie vozidiel. Priveľa jasného svetla prechádzajúceho cez okná zhoršuje viditeľnosť. Kvalitné fólie na okná však spoľahlivo obmedzujú množstvo oslňujúceho svetla prenikajúceho oknom automobilu. Zlepší sa tak viditeľnosť a bezpečnosť a tiež sa uľaví vašim očiam.
  • Poskytujú vyššie bezpečie a kvalitnejšiu ochranu – výhodou silnejších autofólií je, že zaisťujú vyššiu úroveň ochrany pre prípad nehody. Pouliční zlodeji navyše neuvidia dovnútra vozidla, a tak budú aj vaše veci lepšie chránené.
    Niekoľko stupňov tónovania – podľa tónovania je k dispozícii široká ponuka autofólií, od prakticky neviditeľných až po tmavšie farby.
  • Rýchlo a ľahko – profesionálna montáž je jednoduchá a netrvá dlho. Priemerný čas aplikácie fólie na okná je 2 hodiny.

Výber správneho typu autofólií nie je náročný proces a určite stojí za vynaložený čas a úsilie. Aby ste si mohli správne vybrať, odporúčame si prezrieť jednotlivé typy autofólií a ich výhody. Môžete sa viac dozvedieť aj o tom, ako si správne vybrať autofólie a zistiť si viac aj o tom, ako správne vykonať montáž fólie na okná.

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava