Výber kvalitnej montážnej firmy môže byť vo výsledku zložitejší ako výber samotnej autofólie. Základom sú kladné referencie – či už od priateľov alebo z internetu. Aplikácia je zložitou činnosťou, ktorú by mala vykonávať profesionálna firma so skúsenosťami. AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje s kvalitným značkovým materiálom popredných svetových výrobcov Johnson Window Films, SunTek, 3M a iné.  Za viac ako 12 ročné pôsobenie v v oblasti lepenia fólií sme nadobudli zručnosť, ktorá je pri aplikácií tak potrebná. Štúdium v spojení s praxou nám poskytlo množstvo odborných znalostí o vlastnostiach materiálov a ich správaní. Okrem kvalitne a bezchybne odvedenej aplikácie vám poskytneme aj poradenstvo či aplikáciu priamo v pohodlí vášho domova. Samotná montáž je prevádzaná špičkovou technológiou, pri ktorej nie je nutné rozoberanie interiéru vášho vozidla. AB spoločnosť Autofólie Bratislava je teda ideálnym partnerom pre tých, ktorí sa o svoje vozidlo starajú a chcú preň a pre seba to najlepšie!

Montáž v našich priestoroch

Montáž autofólií, carwrapov, či reklamných polepov je realizovaná v našich priestoroch spoločnosti na adrese: Vigľašská 13
851 07  Bratislava – Petržalka. Termín si môžte rezervovať cez náš rezervačný systém. Rezervovať termín.

Autofólie Bratoslava

Montáž u zákazníka

Montáž fólií je možná aj u zákazníka. Je potrebné vopred sa dohodnúť emailom alebo telefnicky na: 0948 061 870 alebo johnson.folie@gmail.com .  Najčastejšie  je to v prípadoch, keď sa jedná o väčší automobil, dodávku či kamión, alebo väčšie množstvo automobilov, či celý vozový park.

Autofólie Bratoslava