Profesionálna montáž autofólií

Nájsť a vybrať si kvalitnú montážnu firmu môže byť oveľa zložitejšie ako výber samotnej autofólie. Základom pri výbere sú však jednoznačne kladné referencie – či už od priateľov, kolegov alebo z internetu. Samotná profesionálna montáž je zložitá činnosť, ktorú by mala vykonávať profesionálna firma s potrebnými skúsenosťami.

 

Preferujeme kvalitu

AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje s kvalitným značkovým materiálom popredných svetových výrobcov Johnson Window Films, SunTek, 3M a inými. Za viac ako 12 ročné pôsobenie v oblasti lepenia fólií sme nadobudli zručnosť, ktorá je pri aplikácií taká potrebná. Štúdium v spojení s praxou nám poskytlo množstvo odborných znalostí o vlastnostiach materiálov a ich správaní. Vďaka tomu môžu naši skúsení preškolení odborníci previesť profesionálnu montáž autofólií na vysokej úrovni.

Okrem kvalitne a bezchybne odvedenej aplikácie vám poskytneme aj poradenstvo či montáž priamo v pohodlí vášho domova. Samotná montáž autofólie je prevádzaná špičkovou technológiou, pri ktorej nie je nutné rozoberanie interiéru vášho vozidla. AB spoločnosť Autofólie Bratislava je teda ideálnym partnerom pre tých, ktorí sa o svoje vozidlo starajú a chcú preň a pre seba to najlepšie! Individuálny prístup k potrebám našich klientov je totiž dôležitou súčasťou našej politiky.

Montáž v našich priestoroch

Montáž autofólií, carwrapov, či reklamných polepov realizujú skúsení preškolení odborníci v našich priestoroch spoločnosti na adrese:

Beňadická 3005/5, 851 07  Bratislava – Petržalka. Termín si môžte rezervovať cez náš rezervačný systém. Rezervovať termín.

Autofólie Bratoslava

Montáž u zákazníka

Profesionálna montáž fólií je možná aj u zákazníka. Je potrebné vopred sa dohodnúť emailom alebo telefonicky na: 0948 061 870 alebo johnson.folie@gmail.com. Najčastejšie je to v prípadoch, keď sa jedná o väčší automobil, dodávku či kamión, alebo väčšie množstvo automobilov, či celý vozový park.

Autofólie Bratoslava

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava