AB spoločnosť Autofólie Bratislava

má v ponuke najrôznejšie druhy autofólií od popredných svetových výrobcov Johnson Window Films a SunTek, 3M, ktorých kvalita je overená viac ako 30 ročnou tradíciou.

Zákazník na pohľad nerozozná rozdiel medzi jenodlivými typmi autofólií. Takmer všetky vyzerajú rovnako, či sa jedná o keramické alebo farbené autofólie. Čierna ako čierna.   Preto pri výbere a objednaní by mal požadovať  preukázánie typu autofólie a poskytnutej záruke podľa daného typu.

Požadovať, aby prezentovaná záruka bola uvedená najlepšie na Osvedčení o technickej spôsobilosti autofólie alebo na doklade o zaplatení.   

K aplikovanej autofolií musíte obdržať Osvedčenie o technickej spôsobilosti autofólie, Osvedčením sa preukazujete pri kontrole príslušníkmi polície a technickej kontrole STK.

Osvedčenie musí obsahovať typ vozidla, ŠPZ alebo VIN vozidla, typ autofólie, schvaľujúci orgán, značka typového schválenia a pečiatka s podpisom montážnej firmy.

AB spoločnosť Autofólie Bratislava uvádza aj poskytovanú záruku.

 

Keramické autofólie

Najnovšia technológia nano-ceramic. Najlepšie eliminujú slnečné teplo aj pri najsvetlejších odtieňoch. Nerušia GPS signál ( v prípade že anténa je zabudovaná v skle auta ).

Pri výrobe keramických autofólií je použitá inovatívna metóda nano-ceramic, pri ktorej sa používa Nitrid Titán. Táto zlúčenina je veľmi tvrdým a odolným keramickým materiálom, ktorý ma ešte lepšie redukčné vlastnosti ako kovové čiastočky.  Keramické autofólie sa tak pýšia špičkovou odolnosťou, dlhou životnosťou, vysokým odrazom slnečného tepla a navyše aj jedinečným a príťažlivým dizajnom. Odtieňové možnosti týchto fólií sú veľmi široké a aj tie svetlé odrážajú až 32% slnečného žiarenia. Keramické častice niesu vodíve a príde automobilov so zabudovanou anténou v skle neruší rádiový a ani GPS signál. Až 10-ročná záruka je zábezpekou toho, že dostanete naozaj kvalitný a špičkový produkt, ktorý v súčasnosti vyrába len niekoľko výrobcov. Životnosť je 10+ rokov.

 

Hybridné autofólie

Hybridné autofólie sú spojením farebných autofólií a metalických autofólií. Zobrali si to najlepšie z oboch, a tak ponúkajú vysoký výkon eliminácie, redukcie slnečného žiarenia a príťažlivý vzhľad v jednom. Sú efektívnou a kompletnou voľbou za vynikajúcu cenu. Tento typ autofólií je najpoužívanejším typom s dlho ročným  skúsenosťami a veľkým množstvom spokojných zákazníkov. Na tieto autofólie poskytujeme 7 ročnú záruku a zo skúseností viem, že jej životnosť je viac ako 10 rokov

Upozornenie !!!!! Menej kvalitne autofólie s menšou vrstvou metalických častíc majú nižší výkon odrazu slnečného žiarenia, menej rokov záruky a životnosti.

 

Metalické autofólie

Metalické autofólie sú veľmi efektívne pri odrážaní a eliminovaní slnečného žiarenia. Tejto výhode sa tešia najmä vďaka použitiu kovových čiastíc, ktoré sú nanášané na fóliu zvyčajne v 2-3 polyesterových vrstvách. Menej kvalitné autofólie obsahujú menej čiastočiek alebo polyesterových vrstiev. Metalické autofólie slnečné žiarenie vo veľkom množstve odrážajú a  menej pohlcujú. Vďaka odrazu majú výsoký výkon odrazu slnečného žiarenia a dlhú životnosť.  Na tieto autofólie poskytujeme 7 ročnú záruku a zo skúseností viem, že jej životnosť je viac ako 10 rokov. Nevýhodou pre niekoho môže byť lesklý vzhľad s kovovým nádychom. Ak je vašou prioritou redukcia tepla v interiéri a odrážanie žiarenia, tieto autofólie sú ideálnym riešením.
Upozornenie !!!!! Menej kvalitne autofólie s menšou vrstvou metalických častíc majú nižší výkon odrazu slnečného žiarenia, menej rokov záruky a životnosti.

 

Farebné autofólie

Farebné autofólie patria k obľúbeným doplnkom auta a majú priamy podiel na jeho vzhľade. Delia sa na jednovrstvové a dvojvrstvové. Redukcia slnečného žiarenia u jednovrstvových farebných autofólií je nízka a preto majú tieto fólie krátku záruku – 2 až 3 roky. Dvojvrstvové sa skladajú až z dvoch farebných polyesterových fólií, čím je umocnená ich schopnosť redukovať slnečné žiarenie. Taktiež majú až 5-ročnú záruku.

Pri výrobe týchto autofólií je do nich pridané farbivo akejkoľvek farby, čo poskytuje skoro nekonečné možnosti skrášlenia svojho auta. Slnečné teplo pohlcujú a do interiéru ho vpúšťajú iba vtedy, keď sú nim už naplnené. Aj kvôli tomu sa odporúča auto parkovať najmä v tieni alebo v garáži, čo okrem iného zvýši aj ich životnosť. Tieto fólie oproti keramickým či metalickým redukujú žiarenie menej efektívne, a to približne o 20%. Ich životnosť, farebná stálosť sú v porovnaní s ostatnými typmi tiež na nižšej úrovni. Cena a vzhľad farebných autofólií sú však ich najväčšími plusmi a rozhodne stoja za zváženie.

 

Číre autofólie

Číre autofólie sa používajú najmä kvôli svojim bezpečnostným dôvodom. Neobsahujú žiadne farbivo, prísady či metalické alebo keramické častice. Tieto autofólie nenarúšajú prienik tepla a neodrážajú svetlo, vyrábajú sa však s kvalitným UV filtrom čím znižujú prienik tohto škodlivého žiarenia do vozidla až o 99%.  Aj keď sú ich izolačné vlastnosti nízke, tvoria dôležitý bezpečnostný prvok auta. Napomáhajú  chrániť auto pred vlámaniami a v prípade rozbitia skla sa toto nerozpadne na črepy čím chráni osoby vo vozidle.

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava