Autopoťahy Individual

Autopoťahy sú v interiéri každého vozidla tou najopotrebovanejšou časťou. Ich životnosť je aj preto často oveľa kratšia, ako v prípade ostatných súčastí auta. Určite by ste aj vy radi nahradili ošúchané a zašpinené autopoťahy za nové, ktoré ešte voňajú novotou a sú príjemné na dotyk. AB spoločnosť Autofólie Bratislava vám takúto možnosť ponúka vďaka kolekcii autopoťahov Individual.

 

Čo je Individual?

Individual je značka, ktorá už tretiu dekádu predstavuje na trhu trendy v oblasti autopoťahov. Neustály vývoj a testovanie pomáha tieto trendy vytvárať. K tomu je však potrebný tím špecialistov s vášňou pre svoju prácu. Dokonalé strihy a perfektné koncepčné riešenia potom vytvárajú kolekcie, ako je Individual.

Individual autopoťahy je najvyššia rada produktov s individuálnym dizajnom materiálov Alcantara® a Leather Look pre absolútne jedinečný interiér vášho vozidla tejto značky.

Autopoťahy prispôsobené na mieru vašim predstavám a vášmu štýlu sledujú najnovšie trendy v oblasti interiérov luxusných automobilov. Vďaka použitiu najmodernejších technológií pri vývoji a výrobe predstavuje kolekcia INDIVIDUAL autopoťahy, ktoré sú unikátne a patria medzi poťahy tej najvyššej kvality.

 

INDIVIDUAL nie je len obyčajná kolekcia.

Autopoťahy INDIVIDUAL ponúkajú široké možnosti úprav na mieru. Odlíšte svoj interiér a zmeňte ho na nepoznanie s pomocou odborníkov. Poťahy do auta z tejto kolekcie sú ideálnou voľbou pre najnáročnejších motoristov hľadajúcich luxusné materiály v spojení s individuálnym prispôsobením interiéru. Navrhnite si svoje vlastné vzory či farby pre svoje nové autopoťahy.

Možnosti vlastnej realizácie sú nekonečné!

V našej vzorkovni si autopoťahy môžete naživo pozrieť, ohmatať a posadiť sa. Poradíme vám a spolu môžeme vybrať najlepšiu kombináciu pre vášho štvorkolesového miláčika. Samotnú montáž potom vykonáme priamo u nás.

Viac o ponuke autopoťahov Individual – https://individualautodesign.eu/

Bližšie informácie na telefónnom čísle +421 903 632 203

Certifikát:

Autofólie Bratoslava

Autopoťahy z kolekcie LEATHER LOOK

Luxusné autopoťahy z kolekcie EXCLUSIVE sledujú najnovšie trendy v oblasti interiérov luxusných automobilov ako Mercedes Maybach, či Bugatti Veyron. Vďaka unikátnemu prešívaniu prinášajú do vášho interiéru pocit luxusu z automobilov najvyššej triedy. Produkty z tejto kolekcie sú ideálnou voľbou pre cieľavedomých vodičov hľadajúcich luxusné materiály.

Autopoťahy LEATHER LOOK
Autopoťahy LEATHER LOOK
Autopoťahy LEATHER LOOK
Autopoťahy LEATHER LOOK

Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA®

Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA® sú vyrobené z nášho najluxusnejšieho rovnomenného materiálu. Na dotyk je veľmi príjemný a pripomína semišovú resp. brúsenú kožu. S materiálmi ALCANTARA® sa môžete stretnúť pri pôvodnom čalúnení interiérov najluxusnejších výrobcov áut na svete, ako Lamborghini, Porsche, Maserati.

Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA
Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA
Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA
Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

Pre vaše auto zabezpečíme všetko potrebné: namontujeme kvalitné Autofólie, aplikujeme Carwrap, zabezpečíme Ochranu laku a karosérie a dodáme luxusné Autopoťahy. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zas poskytnú naše Okenné fólie.  Ak vás naša ponuka zaujala, pozrite si naše Referencie a Cenník.