Autopoťahy

Autopoťahy sú v interiéri každého vozidla najopotrebovanejšou časťou. Ich životnosť je aj preto často oveľa kratšia, ako v prípade ostatných súčastí auta. Aj vy by ste radi nahradili ošúchané a zašpinené autopoťahy za nové, ktoré ešte voňajú novotou a sú príjemné na dotyk? AB spoločnosť Autofólie Bratislava vám takúto možnosť ponúka vďaka kolekcii autopoťahov Individual.

Čo SÚ AUTOPOŤAHY Individual?

Individual je značka, ktorá už tretiu dekádu predstavuje na trhu trendy v oblasti autopoťahov. Neustály vývoj a testovanie pomáha tieto trendy vytvárať. K tomu je však potrebný tím špecialistov s vášňou pre svoju prácu. Dokonalé strihy a perfektné koncepčné riešenia potom vytvárajú kolekcie ako je Individual.

Individual autopoťahy je najvyššia rada produktov tejto značky s individuálnym dizajnom materiálov Alcantara® a Leather Look pre absolútne jedinečný interiér vášho vozidla.

Autopoťahy prispôsobené na mieru vašim predstavám a vášmu štýlu sledujú najnovšie trendy v oblasti interiérov luxusných automobilov. Vďaka použitiu najmodernejších technológií pri vývoji a výrobe predstavuje kolekcia INDIVIDUAL autopoťahy, ktoré sú unikátne a patria medzi poťahy najvyššej kvality. Viac informácií o konkrétnych materiáloch sa dočítate priamo na stránke výrobcu https://individualautodesign.eu/.

Autopoťahy na mieru

INDIVIDUAL nie je len obyčajná kolekcia

Autopoťahy INDIVIDUAL ponúkajú široké možnosti úprav na mieru. Odlíšte svoj interiér a zmeňte ho na nepoznanie podľa svojho priania s pomocou odborníkov!  Poťahy do auta z tejto kolekcie sú ideálnou voľbou pre najnáročnejších motoristov hľadajúcich luxusné materiály v spojení s individuálnym prispôsobením interiéru. Vzory či farby pre svoje nové autopoťahy si navrhnite sami, alebo môžete využiť pomoc našich skúsených odborníkov. Vaše možnosti sú priam nekonečné! V našej vzorkovni si autopoťahy môžete naživo pozrieť, ohmatať a posadiť sa. Poradíme vám a spolu vyberieme tú najlepšiu kombináciu pre vášho štvorkolesového miláčika. Samotnú montáž následne vykonáme priamo v našich priestoroch.

Autopoťahy Individual

Kolekcia LEATHER LOOK

Luxusné autopoťahy z kolekcie EXCLUSIVE sledujú najnovšie trendy v oblasti interiérov luxusných automobilov ako Mercedes Maybach, či Bugatti Veyron. Vďaka unikátnemu 3D prešívaniu a ponuke materiálov EXCLUSIVE a LEATHER LOOK s koženým alebo látkovým výzorom prinášajú do vášho interiéru pocit luxusu z automobilov najvyššej triedy. Produkty z tejto kolekcie sú ideálnou voľbou pre cieľavedomých vodičov hľadajúcich luxusné materiály, ktoré môžu upraviť podľa svojich predstáv.

Kolekcia ALCANTARA®

Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA® sú vyrobené z najluxusnejšieho rovnomenného materiálu. Na dotyk je veľmi príjemný a pripomína semišovú resp. brúsenú kožu. S materiálmi ALCANTARA® sa môžete stretnúť pri pôvodnom čalúnení interiérov najluxusnejších výrobcov áut na svete, ako LamborghiniPorscheMaserati. Kolekcia ALCANTARA®  však ponúka možnosť kombinácie aj s materiálom LEATHER LOOK, preto si svoje autopoťahy môžete upraviť ešte viac podľa seba.