Autofólie CarWrap

CarWrap autofólie patria k najobľúbenejším a najjednoduchším formám vylepšenia vzhľadu vozidla. Ich široké možnosti z nich robia žiadaný produkt, ktorý nájdete aj v ponuke AB spoločnosti Autofólie Bratislava. Urobte zo svojho vozidla auto, po ktorom ste vždy túžili! Dajte mu jedinečný dizajn aplikáciou ochrannej fólie na auto CarWrap. A okrem skrášlenia vášho tátoša vám nová fólia na auto zabezpečí aj ochranu laku auta.

 

Prečo sú fólie na auto výhodné

Prečo vodiči a milovníci áut investujú do CarWrap fólií? Jednoducho preto, lebo tieto fólie na auto vyzerajú príťažlivo a dokážu výrazne zmeniť dizajn vozidla. Vytvorenie jedinečného dizajnu auta bolo aj prvotným motívom, prečo boli fólie na autá vyvinuté. Zmena farby auta alebo implementácia ľubovoľného motívu je s týmito fóliami oveľa jednoduchšia a rýchlejšia v porovnaní s prefarbením karosérie. Výhodou takejto fólie na auto je aj cena, ktorá ponúka prijateľné riešenie skrášlenia vášho auta.

Obrovským a možno aj najväčším prínosom je ich jedinečnosť a originalita. Kreativite sa medze nekladú a tak si aj vy môžete vybrať z nekonečného zástupu farieb a typov CarWrap fólií. Preferujete matné alebo lesklé fólie? Páčila by sa vám viac karbónová, perleťová alebo metalická ochranná fólia na auto? Dostupá je tiež 3D karbónová fólia,  maskáčová fólia a rôzne iné fólie na auto. Na tieto fólie môžete neskôr aplikovať ľubovoľné motívy či texty a urobiť tak zo svojho auta jedinečný kúsok.

Okrem základnej funkcie, ktorou je zmena farby či celkového dizajnu auta, kvalitné fólie na auto v našej ponuke poskytujú aj ochranu laku a farby karosérie pred poškodením. Škrabance od drobných kamienkov budú po aplikácii fólie minulosťou. CarWrap fólia na auto teda nie je iba estetickým doplnkom vozidla, plní aj ochranné funkcie.

 

CarWrap fólie z našej ponuky

AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje len s tými najkvalitnejšími materiálmi, ktoré sa pýšia dokonalou odolnosťou, príťažlivým vzhľadom a vysokou kvalitou. Prioritne ponúkame fólie od špičkových a známych výrobcov ako sú 3M, SunTek či Hexis. Široké spektrum farieb či samotných typov fólií vám umožnia vytvoriť požadovaný a originálny vzhľad vozidla a zároveň ochrániť pôvodné lakovanie aj farby karosérie. Sortiment, ktorý nájdete u nás je zárukou kvality a dlhej životnosti. dokážu jednoducho a rýchlo z vášho bežného modelu urobiť jedinečný kúsok, ktorý bude pôsobiť dokonale.
Z našej ponuky si vyberie naozaj každý!

V našej ponuke nechýbajú ani fólie na okná vysokej kvality, ktoré môžu dodať vášmu autu ešte unikátnejší dizajn a pritom ponúkajú aj zaujímavé bezpečnostné vlastnosti. Fólia na okno totiž môže byť zvonku nepriehľadná, čím bráni v nazeraní do interiéru vášho auta z vonku. Okrem toho kvalitné fólie na okná ochránia aj interiér pred predčasným vyblednutím, pretože bránia UV lúčom prenikať do interiéru. Kvalitná fólia na okno tiež zabezpečí, že samotné sklo sa pri prasknutí či rozbití nerozsype a nikomu tak neublíži.

 

AB spoločnosť Autofólie Bratislava

Aplikácia CarWrap fólií je činnosťou, ktorú by mala vykonávať skúsená a zodpovedná firma. V prípade, že ju zveríte do rúk nesprávnym ľuďom, svoje auto a jeho vzhľad môžete výrazne poškodiť. Tím AB spoločnosti Autofólie Bratislava má dlhoročné praktické skúsenosti a zručnosti, ktoré sú pri montáži CarWrap fólií priam nevyhnutnosťou. Pracujeme so značkovými a kvalitnými materiálmi, preto okrem profesionálne odvedenej montáže dostanete aj tie najlepšie produkty.

Nikto na svojom aute nechce mať nesprávne umiestnenú, či nevhodnú fóliu na auto. Naopak vhodne vybraté reklamné polepy na auto vám môžu za krátky čas vrátiť náklady, ktoré ste na ich aplikáciu použili. A nemusia to byť iba reklamné fólie na auto, aj keď tie sú v našej ponuke tiež.

Ak by ste si sami nevedeli vybrať vhodný typ či farbu fólie na auto, naši skúsení pracovníci vám pri výbere radi poradia a pomôžu. Môžete sa pritom spoľahnúť na ich odborné vedomosti o konkrétnych materiáloch a fóliách, ich funkciách a správaní. Samotnú aplikáciu fólie na auto vykonávajú naši preškolení odborníci v našich priestoroch. V prípade potreby je však možné aplikovať fólie na autá aj priamo u zákazníka. Napríklad ak ide o väčší počet áut či väčšie vozidlá.

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

Pre vaše auto zabezpečíme všetko potrebné: namontujeme kvalitné Autofólie, aplikujeme Carwrap, zabezpečíme Ochranu laku a karosérie a dodáme luxusné Autopoťahy. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zas poskytnú naše Okenné fólie.  Ak vás naša ponuka zaujala, pozrite si naše Referencie a Cenník.