AB spoločnosť Autofólie Bratislava je spoľahlivým partnerom, ktorý používa materiál od popredných svetových výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Johnson Window Films, SunTek, Hanita,  3M, Hexis. Sme výhradným distribútorom značky Johnson Window Films, jedným z globálnych lídrov vo výrobe autofólií, okenných fólií na budovy a rodinné domy s viac ako 30 ročnou tradíciou.
Počas 12 rokov náš tím nadobudol množstvo skúseností, ktoré implementujeme do každého projektu. Zručnosti spojené s odbornými vedomosťami z nás robia spoľahlivého a profesionálneho dodávateľa či už pre jednotlivcov, alebo podniky akými sú: KIA, Volkswagen, MikroStep, Johnson Controls, Slovenská Sporiteľna a mnoho ďalších. Detailné znalosti materiálov, ich vlastností a správania nám umožňujú rozumne vybrať a aplikovať tie správne fólie pre akýkoľvek typ auta, komerčnú budovu, či rodinný dom. Zakladáme si na spokojnosti zákazníkov a na bezchybnom prevedení samotnej aplikácie, a preto používame tie najkvalitnejšie značkové materiály svetoznámych výrobcov fólií. Aplikácia nevyžaduje rozoberania interiéru vozidla a je tak veľmi šetrná. Všetky autofólie, ktoré používame majú schválenie a osvedčenie o spôsobilosti aplikácie fólií od Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky. Pri každej aplikácií tieňiacej fólie na automobil, zákazník dostane certifikát o spôsobilosti fólií, ktorým sa vodič v prípade potreby preukazuje pri cestnej kontrole.

Okrem montáže, ktorú vykonávame aj v pohodlí vášho domova, poskytujeme aj profesionálne a odborné poradenstvo v oblasti fólií. Držíme osvedčenie o školení a spôsobilosti vykonávania aplikácií fólií od Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky.