Ochrana karosérie

Keď investujete do auta, rozhodne to nie sú malé financie. Preto je dôležité starať sa o svoje vozidlo a neustále myslieť na jeho ochranu. Škrabance na aute určite nikoho nepotešia. Odreniny od kamienkov či iného cestného odpadu môžu karosériu poškodiť a to je niečo, čo vôbec nie je príjemné. Ochranné fólie na karosérie majú úžasnú možnosť auto a jeho karosériu ochrániť a vylepšiť jej vzhľad.

 

Prečo ochranné fólie?

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre ochranné fólie je hneď niekoľko. V prvom rade majú autofólie dokonalé možnosti ochrany už existujúcej farby auta, čo priamo vplýva na jeho príťažlivý vzhľad aj po dlhšom čase. Auto si tak uchováva nádych novoty a udržiava si svoju hodnotu. Môžete to využiť v prípade budúceho predaja vozidla. Aj keď je ochranná fólia na auto takmer neviditeľná, vozidlo ochráni naozaj dostatočne! Chráni nielen farbu, ale je to aj vhodná ochrana autolaku, napríklad pred soľou na cestách, kamienkami či inými voľnými predmetmi. Práve tieto maličkosti poškodzujú karosériu a jej farbu najviac. Chránené sú aj dvere či piate dvere a to najmä pred ostrými predmetmi ako sú kľúče, prstene či hodinky. Fólie v našej ponuke majú samoregeneračné schopnosti. To skutočne znamená, že v prípade škrabanca sa dokážu samy „zahojiť“. Poskytujú dostatočnú ochranu aj pred škodlivým UV žiarením. Ochrana laku auta už nemusí byť iba sen.

 

Typy ochranných fólií:

Hexis Bodyfence

Ochranná fólia Bodyfence od Hexis sa pýši efektívnou ochranou farby, schopnosťou samostatnej opravy a jednoduchou inštaláciou. Táto fólia okrem iného chráni aj pred externými vplyvmi, akými môžu byť škrabance, odrazy kamienkov, UV žiarenie či odretie. Ľahko sa čistí a bráni špine aby sa dostala k farbe.

 

Scotchgard

Fólia Scotchgard od známeho výrobcu 3M je unikátnym produktom. Je odolná voči škvrnám a škrabancom, je dokonale priehľadná a odolná voči žltnutiu, ochráni farbu vozidla a zároveň pôsobí aj ako ochrana laku. Okrem toho má schopnosti samostatnej regenerácie a pýši sa vysokou odolnosťou a jednoduchou údržbou. Je výsledkom dlhoročným výskumov a pozorovaní, a tak patrí k špičke na trhu. Výhodou je aj jej prípadné bezpečné odstránenie a to, že nepoškodí farbu ani karosériu.

 

Paint Protection

Výrobca SunTek ponúka špičkovú ochrannú fóliu na auto s názvom Paint Protection a už z jej názvu vyplýva, na čo je zameraná. Ide o výsledok prelomovej technológie, ktorá ponúka jedinečnú a neviditeľnú ochranu farby a ochranu karosérie pred kamienkami, soľou, hmyzom a iným odpadom na cestách. Samozrejmosťou je schopnosť samostatnej regenerácie. Fólia Paint Protection je odolná voči prasklinám a pýši sa vysokým leskom, čo dodá vozidlu originálny nádych. Ľahká inštalácia a dlhá životnosť sú výhodami, ktoré ocení každý milovník áut.

 

Prečo si vybrať AB spoločnosť Autofólie Bratislava?

Aj keď patrí aplikácia ochranných fólií k jednoduchším činnostiam, nesprávna montáž môže viesť k nedostatočnej ochrane či dokonca k poškodeniu karosérie, laku či farby auta. Keďže je ochranná fólia na auto prakticky neviditeľná, podvodní predajcovia vás môžu ľahko oklamať a aplikovať ju nekvalitne a nepresne. Náš tím má s kvalitnou aplikáciou dlhoročné skúsenosti, ktoré implementujeme aj do praxe. Výsledok na vašom aute je potom funkčný, kvalitný a odvedený profesionálne.

Aplikovanie ochrannej fólie je možné prakticky na akékoľvek miesto karosérie – podľa vašich požiadaviek a špecifikácií. Najohrozenejšími časťami sú svetlomety, predný nárazník, predná kapota, spätné zrkadlá, lemy blatníkov a dverí, ale aj okolie kľučiek či nakladacia plocha kufra.

Ak napríklad najviac využívate rýchlostné komunikácie, odporúčame ochrániť najmä prednú časť vozidla. Pri parkovaní na sídlisku je ideálnym riešením aplikovanie autofólie po bokoch. Komplexné riešenie ponúka aplikácia ochrannej fólie na celú plochu vozidla. Pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi a produktmi renovovaných svetových značiek, preto je ochrana laku vášho nového auta zaručená.

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

Pre vaše auto zabezpečíme všetko potrebné: namontujeme kvalitné Autofólie, aplikujeme Carwrap, zabezpečíme Ochranu laku a karosérie a dodáme luxusné Autopoťahy. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zas poskytnú naše Okenné fólie.  Ak vás naša ponuka zaujala, pozrite si naše Referencie a Cenník.