OCHRANA LAKU A KAROSÉRIE

Ke─Ć investujete do auta, rozhodne to nie s├║ mal├ę financie. Ak chcete udr┼ża┼ą kr├ísu v├í┼ího auta,┬á┬áje d├┤le┼żit├ę stara┼ą sa o svoje vozidlo a neust├íle myslie┼ą na jeho ochranu. ┼ákrabance a odreniny od kamienkov ─Źi in├Żch n├ístrah na cest├ích m├┤┼żu karos├ęriu po┼íkodi┼ą,┬á a to je nie─Źo, ─Źo nikoho nepote┼í├ş.┬áOchrann├ę f├│lie na karos├ęrie┬ámaj├║ ├║┼żasn├║ mo┼żnos┼ą auto a jeho karos├ęriu ochr├íni┼ą a vylep┼íi┼ą jej vzh─żad.

Pre─Źo ochrann├ę f├│lie na auto?

D├┤vodov, pre─Źo sa rozhodn├║┼ą pre ochrann├ę f├│lie je hne─Ć nieko─żko. V prvom rade ve─żmi ├║─Źinne┬áchr├ínia lak karos├ęrie auta, ─Źo priamo vpl├Żva na jeho pr├ş┼ąa┼żliv├Ż vzh─żad aj po dlh┼íom ─Źase. Auto si tak uchov├íva vzh─żad novoty a udr┼żiava si svoju hodnotu. M├┤┼żete to vyu┼żi┼ą v pr├şpade bud├║ceho predaja vozidla.

Aj ke─Ć je┬áochrann├í f├│lia karos├ęrie┬ána aute takmer nevidite─żn├í, vozidlo ochr├íni naozaj dostato─Źne!┬áChr├íni nielen farbu, ale je to aj┬ávhodn├í ochrana autolaku. Kamienky, so─ż, kr├║py a r├┤zne uvo─żnen├ę predmety na cest├ích, vta─Ź├ş trus, kon├íre od stromov, po┼íkodenia od dver├ş pri tesnom parkovan├ş a mnoho ─Ćal┼í├şch s├║ denn├Żmi n├ístrahami, ktor├ę┬ápo┼íkodzuj├║ lak a kr├ísu karos├ęrie.┬á

─îlovek si to ani neuvedomuje, ale ─Źasto si karos├ęriu po┼íkod├şme sami be┼żn├Żmi ─Źinnos┼ąami a predmetmi. Napr├şklad pri nakladan├ş kufrov, ko─Ź├şkov,┬áin├Żch predmetov ve─ża kr├ít nem├┤┼żeme by┼ą pozorn├ş a hne─Ć je nejak├Ż ten ┼íkrabanec na svete. Alebo oby─Źajn├ę otv├íranie dver├ş ke─Ć prstienkami, hodinkami, ─Źi dokonca nechtami denno-denne ┼íkriabeme lak pod k─żu─Źkami.┬á

N├ístrah┬áje┬áve─ża┬áa┬áochrann├ę┬áautof├│lie karos├ęrie v├ím pom├íhaj├║ sa s nimi vysporiada┼ą.┬á

Ochranná fólia
Kvalitn├ę materi├íly od popredn├Żch svetov├Żch v├Żrobcov maj├║ vynikaj├║ce vlastnosti, ktor├ę v├Żznamne prispievaj├║ k ochrane a zachovaniu kr├ísneho vzh─żadu auta.

Benefity ochrann├Żch f├│li├ş na auto

Ochrana laku a farby karos├ęrie

V─Ćaka pevn├ęmu a pru┼żn├ęmu materi├ílu je karos├ęria v├Żrazne chr├ínen├í pred po┼íkoden├şm od v├Ą─Ź┼í├şch ale aj men┼í├şch predmetov, n├írazov a ┼íkrabancov.

Samoregenera─Źn├í schopnos┼ą

Mal├ę ┼íkrabance a odreniny sa bu─Ć odstr├ínia sam├ę p├┤soben├şm slne─Źn├ęho tepla, alebo jednoduch├Żm sp├┤sobom pomocou hor├║cej vody alebo teplovzdu┼ín├Żm f├ęnom.

Samo─Źistiaca schopnos┼ą

Hydrof├│bny povrch br├íni zachyt├ívaniu vody a ┼ípiny v─Ćaka ─Źomu je um├Żvanie menej ─Źast├ę a jednoduch┼íie.

Kraj┼í├ş vzh─żad vozidla

Ochrann├ę autof├│lie sa vyr├íbaj├║ v r├┤znych prevedeniach. Vysokoleskl├ę prevedenie m├┤┼że o┼żivi┼ą vzh─żad star┼íieho laku. Satin alebo matn├ę prevedenie zachov├í podobn├║ farbu, ktor├║ zmatn├ş a vytvor├ş ┼íportovej┼í├ş vzh─żad.

Aplikácia ochrannej fólie

Typy ochrann├Żch f├│li├ş s ktor├Żmi pracujeme

Ochranná fólia na auto Hexis Bodyfence

Ochrann├║ f├│liu Bodyfence od Hexis┬átvor├ş ┼ípeci├ílny prieh─żadn├Ż film potiahnut├Ż lepidlom, aby dokonale ochr├ínila va┼íu karos├ęriu.┬á P├Ż┼íi sa nielen┬áefekt├şvnou ochranou farby,┬áale aj┬áschopnos┼ąou samostatnej opravy a jednoduchou in┼ítal├íciou. T├íto f├│lia okrem in├ęho┬áchr├íni aj pred extern├Żmi vplyvmi, ak├Żmi m├┤┼żu by┼ą ┼íkrabance od in├Żch vozidiel, odrazy kamienkov, UV ┼żiarenie ─Źi ─Źistiace kefy na umyv├írkach .┬áV pr├şpade po┼íkriabania sa zregeneruje┬ápri be┼żnej teplote alebo s pou┼żit├şm teplej vody. V─Ćaka antiadhez├şvnej zlo┼żke, ktor├║ vrstva Bodyfence obsahuje┬ása┬á ─żahko sa ─Źist├ş a br├íni ┼ípine a prachu, aby sa dostali a┼ż k farbe. Vyr├íba sa v r├┤znych prevedeniach:

Ochranná fólia Winfol PPF

Ochranná fólia na auto BODYFENCE

Hoci sa jedn├í o z├íkladn├Ż typ ochrannej f├│lie, jej vysok├Ż ┼ítandard v├ís pr├şjemne prekvap├ş.┬áBezpe─Źne ochr├íni lak┬ápred kamienkami, ┼íkrabancami a in├Żmi vonkaj┼í├şmi vplyvmi.┬áJe hydrof├│bna, m├í hr├║bku 155 mic. a┬á┼żivotnos┼ą cca 7 rokov. Vybra┼ą si m├┤┼żete z leskl├ęho alebo matn├ęho prevedenia.┬á

Ochranná fólia na auto BODYFENCE X / BODYFENCE

Ochrann├ę f├│lie najvy┼í┼íej pr├ęmiovej kvality┬á┬áBodyfence X/┬áBodyfence P┬ávyroben├ę najnov┼íou technol├│giou┬ápre maxim├ílnu ochranu v├í┼ího vozidla a┼ż na cca 10 rokov. V─Ćaka svojej hr├║bke 155 ÔÇô 185 mic. zaru─Źuj├║┬ávysok├║ odolnos┼ą pred mechanick├Żm po┼íkoden├şm, zv├Ż┼íen├ę hydrof├│bne vlastnosti┬ázase br├ínia ne─Źistot├ím pri─żn├║┼ą k laku, a t├Żm udr┼żova┼ą auto ─Źist├ę. Jej┬ásamoregenera─Źn├ę schopnosti┬áur─Źite ocen├şte v pr├şpade vzniku ┼íkrabancov a odren├şn.┬áUltra leskl├Ż povrch┬ása navy┼íe postar├í aj o dizajnov├║ str├ínku v├í┼ího automobilu.

Ochranná fólia na auto 3M Scotchard SGHH PRO4.0

Dokonale prieh─żadn├í polyuret├ínov├í ochrann├í f├│lia Scotchgard SGHH PRO4.0 od zn├ímeho v├Żrobcu┬á3M┬áje unik├ítnym produktom. Je┬áodoln├í vo─Źi ┼íkvrn├ím a ┼íkrabancom,┬á ┼żltnutiu, ochr├íni farbu vozidla a z├írove┼ł p├┤sob├ş aj ako ochrana laku. Okrem toho m├í┬áschopnosti samostatnej regener├ície, p├Ż┼íi sa┬ávysokou odolnos┼ąou a jednoduchou ├║dr┼żbou. Je v├Żsledkom dlhoro─Źn├Żm v├Żskumov a pozorovan├ş, a tak patr├ş k ┼ípi─Źke na trhu. V├Żhodou je aj jej pr├şpadn├ę bezpe─Źn├ę odstr├ínenie a to, ┼że nepo┼íkod├ş farbu ani karos├ęriu. Aplikova┼ą sa m├┤┼że na cel├Ż povrch vozidla, alebo len na ─Źasti najviac ohrozen├ę mechanick├Żm po┼íkoden├şm, ako s├║ blatn├şky, n├írazn├şky, bo─Źn├ę zrkadl├í, hrany, kapotu a svetlomety. T├íto┬áochrann├í f├│lia je ide├ílnou vo─żbou pre v┼íetky typy vozidiel, vr├ítane motocyklov ─Źi ┼ítvorkoliek. V kombin├ícii s┬ácar wrap f├│liami 3M sa va┼íe vozidlo m├┤┼że sta┼ą dizajnov├Żm skvostom.

Ochranná fólia 3M

Ochranná fólia na auto WINFOL PPF NANO

Sme hrd├ş, ┼że v├ím v r├ímci sortimentu ochrann├Żch f├│lii m├┤┼żeme ponukn├║┼ą aj najnov┼íiu ┼ípi─Źkov├║ ochrann├║ autof├│liu WinFol PPF Nano tretej gener├ície s NANO povrchovou ├║pravou. Ide o┬á┬áautof├│liu vyroben├║ z najmodernej┼íieho polyuret├ínov├ęho materi├ílu s hydrof├│bnym n├íterom, ktor├Ż odpudzuje vodu a u─żah─Źuje tak ─Źistenie od mu┼íiek a in├Żch ne─Źist├┤t. Samozrejmos┼ąou je jej regenera─Źn├í schopnos┼ą, ktor├í zaru─Źuje zmiznutie ┼íkrabancov pri pou┼żit├ş hor├║cej vody. Ur─Źite ocen├şte aj to, ┼że v├ím┬ánikdy nezo┼żltne. V├Żrobca garantuje┬á┼żivotnos┼ą a┼ż 10 rokov. Je len na v├ís, ─Źi svojmu ┼ítvorkolesov├ęmu mil├í─Źikovi doprajete leskl├Ż alebo matn├Ż vzh─żad v podobe┬áWINFOL PPF NANO┬áalebo┬áSatin/Matte.

Ochranná fólia Winfol PPF

Ochranná fólia na auto SunTek Paint Protection (PPF)

V├Żrobca SunTek pon├║ka ┼ípi─Źkov├║ prieh─żadn├║ polyuret├ínov├║ ochrann├║ f├│liu na auto s n├ízvom Paint Protection (PPF). U┼ż samotn├Ż n├ízov prezr├ídza, na ─Źo je zameran├í. Ide o v├Żsledok prelomovej technol├│gie, ktor├í┬ápon├║ka jedine─Źn├║ a nevidite─żn├║ ochranu farby a ochranu karos├ęrie┬ápred kamienkami, so─żou, hmyzom, chemik├íliami a in├Żm odpadom na cest├ích. Ve─żkou prednos┼ąou je┬áochrana proti kor├│zii. Pote┼í├ş aj schopnos┼ąou samostatnej regener├ície.┬áF├│lia Paint Protection (PPF)┬áje┬áodoln├í vo─Źi prasklin├ím┬áa┬áide├ílna pre pou┼żitie na najviac ohrozen├Żch ─Źastiach┬áako s├║ kapoty, n├írazn├şky, blatn├şky, st─║piky, prahy, hrany dver├ş, predn├ę svetl├í ─Źi sp├Ątn├ę zrkadl├í.┬áP├Ż┼íi sa vysok├Żm leskom, ─Źo dod├í vozidlu origin├ílny n├ídych. T├íto ochrann├í f├│lia je┬áve─żmi dobre tvarovate─żn├í, preto je jej in┼ítal├ícia jednoduch├í. V┼íetky tieto v├Żhody, vr├ítane dlhej ┼żivotnosti ur─Źite ocen├ş ka┼żd├Ż milovn├şk ├íut.

Ochranná fólia SunTek

Pre─Źo si vybra┼ą AB spolo─Źnos┼ą Autof├│lie Bratislava?

1.

Aplik├ícia ochrann├Żch autof├│li├ş je detailn├í pr├íca, ktor├í si┬ávy┼żaduje prax, zru─Źnos┼ą, presnos┼ą a┬á─Źas. Jedn├í sa o pr├ícu, ktorej v├Żsledkom m├í by┼ą ─Źo najlep┼íia ochrana laku karos├ęrie a teda pri pr├íci mus├şte by┼ą prec├şzni, aby nedo┼ílo k po┼íkodeniu karos├ęrie. Cel├Ż proces mus├ş by┼ą d├┤kladn├Ż od sam├ęho za─Źiatku. Pr├şprava povrchu si vy┼żaduje detailn├ę umytie, odstr├ínenie ne─Źist├┤t, odmastenie a dekontamin├íciu povrchu.┬á┬áJe to d├┤le┼żite, aby sa f├│lia ─Źo najlep┼íie pri─żnula na povrch. Samotn├í aplik├ícia mus├ş by┼ą ─Źo najprec├şznej┼íia, ─Źo si vy┼żaduje zru─Źnos┼ą, prax a ─Źas, aby v├Żsledok bol perfektn├Ż.

2.

V na┼íej spolo─Źnosti sme pre┼íli viacer├Żmi ┼íkoleniami,┬áspolupracujeme s r├┤znymi in├Żmi firmami┬ás ktor├Żmi si┬ávz├íjomne vymie┼łame sk├║senosti┬áa┬ápom├íhame,┬ápracujeme len so ┼ípi─Źkov├Żmi materi├ílmi, ktor├ę m├íme rokmi overen├ę. Za sebou m├íme mno┼żstvo ─Źiastkov├Żch polepov, ako aj polepov cel├Żch karos├ęri├ş.

3.

Aplikovanie ochrannej f├│lie┬áje┬ámo┼żn├ę prakticky na ak├ęko─żvek miesto karos├ęrie┬áÔÇô pod─ża va┼íich po┼żiadaviek a ┼ípecifik├íci├ş. Najohrozenej┼í├şmi ─Źas┼ąami s├║┬ásvetlomety,┬ápredn├Ż n├írazn├şk, predn├í kapota, sp├Ątn├ę zrkadl├í, lemy blatn├şkov a dver├ş, ale aj okolie k─żu─Źiek ─Źi nakladacia plocha kufra.

 
4.

Ak napr├şklad najviac┬ávyu┼ż├şvate r├Żchlostn├ę komunik├ície, odpor├║─Źame┬áochr├íni┼ą najm├Ą predn├║ ─Źas┼ą vozidla. Pri parkovan├ş na s├şdlisku je ide├ílnym rie┼íen├şm aplikovanie autof├│lie po bokoch.┬áKomplexn├ę rie┼íenie pon├║ka aplik├ícia ochrannej f├│lie na cel├║ plochu vozidla.

 
 
Ochrana laku a karos├ęrie - Kit.─Ź.1
Kit ─Ź.1

(kapota)

200 ÔéČ - 300 ÔéČ
Ochrana laku a karos├ęrie - Kit.─Ź.2
Kit ─Ź.2

(n├írazn├şk + 2ks blatn├şky)

400 ÔéČ - 550 ÔéČ
Ochrana laku a karos├ęrie - Kit.─Ź.3
Kit ─Ź.3

(kapota + predn├Ż n├írazn├şk)

400 ÔéČ - 600 ÔéČ
Ochrana laku a karos├ęrie - Kit.─Ź.4
Kit ─Ź.4

(kapota + n├írazn├şk + blatn├şky + sp zrkadl├í)

900 ÔéČ - 1200 ÔéČ
Ochrana laku a karos├ęrie - Kit.─Ź.5
Kit ─Ź.5

(kapota + n├írazn├şk + blatn├şky + sp. zrkadl├í + strecha + spod. podbeh)

1200 ÔéČ - 1500 ÔéČ
Ochrana laku a karos├ęrie - Kit.─Ź.6
Kit ─Ź.6

(cel├ę auto)

1800 ÔéČ - 4000 ÔéČ

Autof├│lie Bratislava –┬á AB spolo─Źnos┼ą je┬áspo─żahliv├Żm partnerom ochrany va┼íich okien a ├íut┬ápred teplom, svetlom, kamienkami a drobn├Żmi ┼íkrabancami. Pou┼ż├şvame materi├íl od popredn├Żch svetov├Żch v├Żrobcov s dlhoro─Źnou trad├şciou:┬áJohnson Window Films,┬áSunTek,┬áHanita,┬á3M,┬áHexis a Winfol.

Zabezpe─Ź├şme v┼íetko, ─Źo va┼íe auto potrebuje: namontujeme┬áautof├│lie , aplikujeme┬ácarwrap, postar├íme sa o┬áochranu laku a karos├ęrie┬áa dod├íme nov├ę┬áautopo┼ąahy┬ána mieru zna─Źky Individual. Kraj┼í├ş vzh─żad a vy┼í┼íiu ochranu va┼íej budovy v├ím zabezpe─Źia na┼íe┬áokenn├ę f├│lie. (viac na uvfoil.sk)┬á Chcete aj vy poskytova┼ą slu┼żby v oblasti autof├│li├ş? Poskytujeme tie┼ż ┼íkolenia aplik├ície autof├│li├ş.

V┼íetky novinky, z─żavy a s├║┼ąa┼że, ktor├ę pre v├ís pripravujeme, n├íjdete aj na na┼íom profile v sieti┬áFacebook┬áa taktie┼ż v r├ímci slu┼żby┬áGoogle Moja Firma┬á. Na┼íe referencie spravujeme v spolupr├íci s zariadim.sk

Zarezervujte si term├şn va┼íej in┼ítal├ície autof├│li├ş alebo konzult├ície ostatn├Żch slu┼żieb z pohodlia v├í┼ího domova hne─Ć teraz.┬á