Reklamný polep

Vedeli ste, že vaše firemné vozidlo môže slúžiť ako efektívne reklamné médium? My v Autofólie Bratislava to vieme, a preto vám dokážeme zabezpečiť celoplošné reklamné autopolepy nielen na jednotlivé vozidlá, ale aj celé flotily áut a rovnaký dizajne vieme zároveň aj aplikovať napríklad na okná vašich kancelárií či výroby. Keďže kreativite sa medze nekladú, kvalitnými a dlhotrvajúcimi polepmi oživíme taktiež plochy motoriek, štvorkoliek, lodí, či iných vozidiel, ktorými sa chcete prezentovať.

Polepy je možné vyrábať a aplikovať rôznymi spôsobmi:

Vyrezávaný reklamný polep na aute

Vyrezávaný polep

Je najjednoduchšou a najlacnejšou formou polepu, pri ktorom sa z fólie vyrežú nápisy, logá, reklamné slogany a iné elementy. Následne sa aplikujú na rôzne časti vozidla, podľa želania zákazníka. Tento typ polepu síce nie je vhodný pre použitie fotografií, ale ponúka výrazné a sýte farby, ktoré upútajú.

Tlačený reklamný polep na aute

Tlačený polep

Patrí k najatraktívnejšiemu typu polepu, ktorý je ideálnou voľbou pre umiestnenie fotografií a iných zaujímavých grafických návrhov. Polep je vyrobený zo špeciálnej 3D fólie a je možné ho aplikovať buď na celé vozidlo, alebo len niektoré jeho časti. Ak vlastníte viac firemných áut, týmto spôsobom ich môžete všetky zladiť rovnako .

Kombinovaný reklamný polep na aute

Kombinovaný polep

Ako už zo samotného názvu vyplýva, tento druh polepu je kombináciou tlačeného a vyrezávaného polepu. V rámci neho vieme aplikovať na konštrukciu vozidla fotografiu, pričom ostatné nápisy vyrežeme z fólie a rozmiestnime podľa vašich predstáv.

Jedinečnosť, originalita, trvácnosť

Na reklamné polepy používame len kvalitné fólie od renomovaných výrobcov fólií 3M, SunTek a Hexis, ktoré sú zárukou a stálofarebnosti a dlhotrvácnosti .

Naši partneri | Autofólie Bratislava

KOĽKO VÁS BUDE POLEP AUTA STÁŤ?

V prípade každého polepu platí, že konečná cena je nastavená individuálne v závislosti od jeho typu a rozsahu. Pošlite nám svoj grafický návrh (email) a my vám radi vypracujeme cenovú ponuku pre polep konkrétneho vozidla.
Ak vás zaujíma orientačná cena najčastejšie používaných polepov na autá, nájdete ju v našom cenníku.

AKO DLHO TRVÁ VÝROBA A APLIKÁCIA AUTOPOLEPU?

Všetko záleží od typu a rozsahu samotného grafického návrhu. Vyrezávané polepy sú jednoduchšie na výrobu, a preto je možné ich vyrobiť už za 1 deň. Ich aplikácia trvá len pár hodín.
Výroba celopolepu je časovo náročnejšia. Môže trvať až 4 dni a samotné lepenie okolo 2-3 dní.

DÁ SA AUTOPOLEP DODATOČNE ODSTRÁNIŤ?

REKLAMNÉ POLEPY VÝKLADOV