Školenie pre každého

Na prvý pohľad to môže vyzerať jednoducho. Nalepiť autofólie či pracovať s Carwrapom si však vyžaduje skutočný tréning a hlavne prax.

Chcete posunúť svoje skúsenosti a túžbu naučiť sa najnovšie techniky práce s Autofóliami, Carwrapom či okennými fóliami na vyššiu úroveň?

Najlepšie Vás na to pripraví odborné a praktické školenie, vďaka ktorému získate praktické zručnosti a teoretické vedomosti potrebné k vykonávaniu práce s fóliami. Lepenie fólií na sklo či olepenie auta bude pre vás potom jednoduchšie a možno aj zábavné.

 

Pre koho je školenie určené?

Úplne pre každého! Spoločnosť AB s.r.o. poskytuje komplexné školenia v oblasti montáže autofólií, Carwrapov a okenných fólií. Šikovný začiatočník sa naučí základné techniky práce s fóliami a skúsenejší montážnik zas odíde obohatený o nové zručnosti. Lepenie fólií na okná či lepenie karbónovej fólie na auto bude po úspešnom absolvovaní kurzu súčasťou vašich praktických zručností. Nejde totiž iba o teóriu, ale hlavne o prax.

 

7 dôvodov prečo absolvovať kurz

  1. Môžete si zvoliť absolvovanie 1 alebo 2-týždňového kurzu. Zároveň Vám ponúkame jedinečnú možnosť dohodnúť sa na individuálnych hodinách, ktoré budú prebiehať spôsobom, aký Vám najviac vyhovuje.
  2. Ak sa prihlásite do 20.3.2020, získate jednu zo zliav: 10% zľavu na 1 týždňový kurz alebo 15% zľava na 2 týždňový kurz.
  3. Školením Vás budú sprevádzať len odborníci s dlhoročnou praxou na montáž fólií na auto.
  4. Môžete si vybrať medzi kurzami zameranými na: Autofólie, Carwrap či Okenné fólie.
  5. Počas teoretickej časti kurzu obdržíte odborné učebné materiály.
  6. V praktickej časti sa naučíte pracovať s materiálom, vyskúšate rôzne typy fólií, vďaka čomu v praxi spoznáte výhody a nevýhody práce s kvalitným i menej kvalitným materiálom.
  7. Po úspešnom absolvovaní školenia obdržíte certifikát, čo Vám pomôže získať dôveru zákazníkov.

Zároveň získate skúsenosti, ktoré v budúcnosti určite oceníte. Naše školenie je vďaka tomu skutočne výhodnou investíciou pre toho, kto chce svoje vedomosti a zručnosti využiť v praxi.

 

Dôležité informácie:

Termín: od februára do konca apríla, každý pracovný deň od 8:00 do 17:00

Dĺžka kurzu: 1 alebo 2 týždne

Cena kurzu: 1-týždňový – 550 €, 2- týždňový – 1100 €

 

Zaujalo vás školenie? Neváhajte nás kontaktovať na 0903 632 203 alebo na johnson.folie@gmail.com