Ako vybrať tie správne autofólie

Výber správneho typu autofólie záleží na vašich prioritách. Každý typ autofólie má svoje jedinečné vlastnosti, ktoré nemôže dokonale ovládať každý. Preto je lepšie nechať si poradiť pri výbere. Ak vám ide iba o vzhľad, ideálnym riešením budú farebné fólie, ktoré sú prijateľnejšie aj z hľadiska ceny. Ak chcete dizajnové vlastnosti umocniť aj tými redukčnými, vhodnými typmi sú metalické či hybridné fólie. Keramické autofólie sú zas pre vaše auto najkomplexnejšou voľbou.

Správny výber vám môže uľahčiť konzultácia s odborníkom, ktorú vám môžeme zabezpečiť. Po porovnaní autofólií a uvážení svojich priorít sa uistite, že montážna firma tento typ autofólií ponúka. V ponuke AB spoločnosti Autofólie Bratislava však nájdete všetky spomenuté druhy.

 

Overte si pravosť

Dôležité je aj overenie týchto fólií na stránkach výrobcov, prípadne prezretie ich vzorkovníc. Je to dôležité hlavne pre porovnanie autofólií pri výbere. V prípade možnosti si overte aj to, či vám bude aplikovaná presne tá autofólia, o ktorú ste požiadali – rovnaká značka a typ. Pomoc pri identifikácií vám poskytne originálne balenie fólie, v niektorých prípadoch vygravírované číslo priamo na fólií. Menšie firmy vám nemusia poskytnúť celé balenie, vtedy sa musíte spoliehať na Osvedčenie o technickej spôsobilosti autofólie.

Seriózne firmy na Osvedčení uvádzajú aj počet rokov záruky na autofóliu a aplikáciu. Týmto jasne preukazujú, že preberajú zodpovednosť za produkt, ktorý predávajú a používajú. Toto osvedčenie okrem iného obsahuje typ vozidla, ŠPZ alebo VIN vozidla, typ a názov autofólie, schvaľujúci orgán, značku typového schválenia a pečiatku s podpisom montážnej firmy. Všetky potrebné dokumenty vám AB spoločnosť Autofólie Bratislava poskytne.

 

Kvalitná montážna firma

Výber kvalitnej montážnej firmy môže byť vo výsledku zložitejší ako výber samotnej autofólie. Základom sú kladné referencie – či už od priateľov alebo z internetu. Aplikácia je zložitou činnosťou, ktorú by mala vykonávať profesionálna firma so skúsenosťami. Samotnej aplikácii často predchádza konzultácia s profesionálom, kde si môžete nechať poradiť pri výbere autofólie.

AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje s kvalitným značkovým materiálom popredných svetových výrobcov Johnson Window Films, SunTek, 3M a iné. Za viac ako 12 ročné pôsobenie v v oblasti lepenia fólií sme nadobudli zručnosť, ktorá je pri aplikácií tak potrebná. Štúdium v spojení s praxou nám poskytlo množstvo odborných znalostí o vlastnostiach materiálov a ich správaní.

Okrem kvalitne a bezchybne odvedenej aplikácie vám poskytneme aj poradenstvo či aplikáciu priamo v pohodlí vášho domova. Samotná montáž autofólií je prevádzaná špičkovou technológiou, pri ktorej nie je nutné rozoberanie interiéru vášho vozidla. AB spoločnosť Autofólie Bratislava je teda ideálnym partnerom pre tých, ktorí sa o svoje vozidlo starajú a chcú preň a pre seba to najlepšie! U nás sú v ponuke rôzne typy autofólií a my vám ich výber uľahčíme. vyberte si správne a benefity autofólií ihneď pocítite na vlastnej koži.

BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

VÝBER AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava

MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Autofólie Bratoslava